Nasze korty znajdują się w Łodzi przy ulicy Szczecińskiej 8. Zapraszamy wszystkie osoby, chcące aktywnie spędzić wolny czas, zarówno osoby dorosłe jak i dzieci, a także grupy tenisowe.  Profesjonaliści z pewnością docenią jakość naszych kortów, a osoby początkujące będą mogły skorzystać z nauki gry w tenisa z profesjonalnym instruktorem – oferujemy indywidualne lekcje. Organizujemy również turnieje oraz imprezy rekreacyjne.

Posiadamy 4 wysokiej jakości korty tenisowe, w tym dwa przykryte balonem. Profesjonalne oświetlenie, doskonałe zaplecze socjalne i parking na terenie obiektu to dla nas oczywiste rzeczy. Dodatkowo w trosce o komfort tenisistów zainwestowaliśmy w modernizację nawierzchni oraz wymieniliśmy balony.  Grę w tenisa uprzyjemnia również zieleń znajdująca się na terenie obiektu.    

Tenisiści mogą skorzystać z parkingu, zaplecza sanitarnego: szatnie, prysznice oraz spokojnego miejsca do odpoczynku – zapraszamy do kawiarni z ogródkiem letnim. Oferujemy również wynajem profesjonalnego sprzętu tenisowego.

Zapraszamy wszystkich miłośników tenisa!

Więcej informacji: