Bratysławska 23 to nowy adres na mapie Łodzi z pięknym, nowoczesnym budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym o podwyższonym standardzie, gdzie bardzo dużą rolę odegrała jakość materiałów oraz estetyka.

Doskonała lokalizacja

Niewątpliwie dużym atutem jest lokalizacja, która umożliwia sprawny dojazd do każdej części miasta oraz dróg wyjazdowych. Dzielnica stawia zarówno na rozwój, jak i polepszenie jakości życia Mieszkańców. W pobliżu inwestycji możemy znaleźć liczne punkty handlowo – usługowe, szkoły i przedszkola, miejsca rekreacji i sportu, tereny zielone.

Bratysławska 23 łączy w sobie bezpieczeństwo dzielnicy, bogatą infrastrukturę, doskonałą komunikację z harmonią, spokojem i otaczającą przyrodą.

Funkcjonalne rozkłady mieszkań

Apartamenty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Mieszkańców. Są zaprojektowane w sposób funkcjonalny z myślą zarówno o rodzinach, singlach, jak również seniorach. W ofercie znajdują się mieszkania w opcji z antresolą, bez antresoli, z balkonem bądź bez. Dużym atutem są miejsca parkingowe.

Oferujemy 57 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 34 m2 do 117 m2, dzięki czemu każdy znajdzie wymarzone M.

Infrastruktura miejska

Dobrze rozwinięta infrastruktura miejska to kolejna zaleta zamieszkania przy ul. Bratysławskiej 23. Dojazd do Dworca Łódź Fabryczna zajmuje około 15 minut, nieco krócej do Dworca Łódź Kaliska oraz dworca tramwajowego „Stajnia Jednorożców” w ścisłym Centrum. 

Więcej informacji: