Centrum Biznesowe Balle to nowoczesne powierzchnie biurowe mieszczące się w zrewitalizowanym pofabrycznym budynku w prestiżowej lokalizacji. Kiedyś budynek służył m.in. jako przędzalnia (Fabryka Józefa Balle), obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Centrum Łodzi.

Biuro skrojone na miarę Twoich potrzeb

W swojej ofercie posiadamy w pełni wyposażone biura serwisowane oraz coworkingowe z możliwością wynajęcia salek konferencyjnych. Są idealne zarówno dla freelancerów, startupów, mikro, małych i średnich firm, jak również dużych przedsiębiorstw. Doskonała lokalizacja zapewnia nie tylko świetny dojazd z każdej części miasta, ale również dobrą infrastrukturę wokół miejsca pracy. Atutem jest sąsiedztwo Galerii Łódzkiej oraz dworca tramwajowego, a także słynnej ulicy Piotrkowskiej.

Prestiżowy adres dla wirtualnego biura

Jeśli szukasz prestiżowego adresu w Łodzi dla swojej firmy to nie ma lepszego adresu niż Sienkiewicza 72. Nasza profesjonalna obsługa recepcyjna zadba m.in. o przychodzącą korespondencję i niezwłocznie poinformuje o jej nadejściu. Oczywiście wirtualne biuro to nie tylko adres do korespondencji, jeśli będzie taka potrzeba udostępnimy salę do spotkania z klientami bądź partnerami biznesowymi.

Wspólna przestrzeń – wymień doświadczenie z innymi firmami

Niewątpliwie dużym atutem jest wspólna przestrzeń, gdzie przy kawie można porozmawiać i wymienić się doświadczeniem innych firm. Aktualnie w Centrum Biznesowym Balle swoją siedzibę ma m.in. duża firma z branży IT (Media4u) oraz swój oddział Gazeta Wyborcza.

Korzystając z naszej oferty zaoszczędzisz cenny w biznesie czas. Rozpoznawalny adres dodatkowo uwiarygodni Twoją firmę w oczach Kontrahentów i Klientów.

Więcej informacji: