Widok mieszkania na Lipowej

Mieszkanie blisko Centrum Handlowego

Najnowsza inwestycja CLM w Łodzi oferuje zakup nowych mieszkań w okolicy Manufaktury, Galerii Łódzkiej oraz Centrum Handlowego Sukcesja. Jeśli chcesz szczegółowo dowiedzieć się jak wygląda oferta oraz poznać wady i zalety mieszkania w sercu miasta, koniecznie przeczytaj poniższy artykuł.

 

Trzy słowa o najnowszej inwestycji CLM

Najnowsza inwestycja przedsiębiorstwa CLM została zaprojektowana na pograniczu Śródmieścia i Polesia. Lokale znajdują się przy skrzyżowaniu ulic 6-ego Sierpnia/Lipowej w starej mieszkaniowej dzielnicy. Dzięki swojej świetnej lokalizacji, mieszkania i lokale użytkowe dzieli zaledwie kilka przecznic od najpopularniejszych Galerii Handlowych, Uczelni Wyższych oraz miejsc pracy. W najbliższym otoczeniu inwestycji znajdują się również parki, placówki edukacyjne oraz różne atrakcje dla turystów i mieszkańców.

Inwestycja zakłada trzydzieści rozkładowych mieszkań w pięciostopniowej kondygnacji budynku oraz 4 lokale użytkowe znajdujące się na parterze. Lokale można przeznaczyć na różną działalność handlową lub usługową.  Okolica jest nie tylko bezpieczna, ale także atrakcyjna. Atutem jest także doskonała komunikacja z każdą częścią miasta. W pobliżu znajduje się strzeżony parking.

 

Jak wygląda układ mieszkań?

Mieszkania zostały zaprojektowane w nowoczesnym stylu – najnowsze i najbardziej popularne rozwiązania świetnie sprawdzą się u osób młodych i starczych, kilkuosobowych rodzin i singli. Układ mieszkań pozwala wydzielić przestrzeń zgodnie z własnymi upodobaniami, dbając o zachowanie intymności każdego lokatora. Natomiast lokale użytkowe w profesjonalny sposób oddzielono od mieszkań, aby nie naruszać komfortu pracy osób biznesu, a także ciszy i spokoju mieszkańców.

 

Ale czy warto mieszkać przy Centrum Handlowym?

Mieszkanie niedaleko dużych obiektów, w ramach których organizowanych jest wiele wydarzeń może nieść za sobą zarówno pozytywy jak i negatywy. Do negatywnych stron takiego układu należy zwiększone natężenie ruchu oraz osób chcących korzystać z produktów i usług dostępnych w Centrach Handlowych. Mieszkania i lokale w ramach inwestycji CLM nie znajdują się bezpośrednio przy Galerii, a jedynie w bliskiej odległości, co nie wpływa na komfort mieszkania lub pracy. Zdecydowaną zaletą jest możliwość udania się do największych sklepów bez środku transportu, poświęcając na to kilka minut – unikamy korków, marnowania paliwa oraz spędzamy więcej czasu na świeżym powietrzu. Łatwy dostęp do wielu sklepów pozwala zaoszczędzić także pieniądze i bezcenny czas.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *